Vizyon


Globalleşen dünyada sınırların kalkması, bilgi iletişiminin saniyeler aldığı gelişen teknolojide kişilerin kurumların ve devletlerin ayak uydurması belli standartlara sahip olması ve kendi gelişimlerini sağlaması en temel şartlardan biri olmuştur. UKEVDER işte tam da bu zorunluluktan hareketle vizyonunu bu gelişimlerini sağlamak yön vermek desteklemek noktasına çevirmiştir. Uluslararası partnerler ve projelerle global vizyonu ülke partnerleriyle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

(UKEVDER olarak kuruluş amaçları doğrultusunda kurum ve kuruluşların kurumsal eğitim ve vizyon konusunda uzmanlığına başvurulan referans kurum olmak)

Misyon


Başta eğitim olmak üzere tüm birey ve kurumları yarınlara hazırlamak dünya standartlarına erişmelerini sağlamak bu noktada uluslararası projeler gerçekleştirerek yurtdışı partnerleri ile çalışmak söz konusu alanlardaki tüm gelişmeleri ülkemize taşımak UKEVDER’in temel misyonudur.

(Kurumsal eğitim ve vizyon ilkelerini ve anlayışının benimsenmesi, geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi için liderlik etmek, rehberlik yapmak ve uygulama desteği sağlamak.)